Накопичувач Datalocker Sentry 5 з керуванням -
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Накопичувач Datalocker Sentry 5 з керуванням


Logo Datalocker

Datalocker Sentry 5 — рішення для організацій. Флеш-накопичувач з апаратним шифруванням AES-XTS 256-біт і призначений для роботи з системою керування SafeConsole. Без системи керування SafeConsole накопичувач не працюватиме. Накопичувачі Datalocker Sentry 5 мають високошвидкісний інтерфейс USB 3.2 та міцний цинковий корпус.

Система керування SafeConsole купується окремо.

  • 8 ГБ
  • 16 ГБ
  • 32 ГБ
  • 64 ГБ
  • 128 ГБ
  • 256 ГБ
  • 512 ГБ

6 180 грн

5 150 грн без ПДВ

new_releases Під замовлення 15-20 днів

local_shipping Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн. Доставка на відділення Нової Пошти. Ми постачаємо по всій Україні, де працюють відділення НП.

Оплата і доставка
Політика повернення
Підтримка користувачів

Накопичувач Datalocker Sentry 5 з апаратним шифруванням призначений для роботи з SafeConsole.

Новий продуктивний накопичувач Datalocker Sentry 5 з апаратним шифруванням військового рівня AES-XTS 256-біт призначений для корпоративного використання спільно з системою управління Datalocker SafeConsole. Використання накопичувачів разом із SafeConsole підвищує рівень безпеки та адміністрування. На логічному рівні Sentry 5 захищений від Brute Force атак (атака методом перебору паролів) та BadUSB. Фізично накопичувач має безшовний цинковий корпус, і всі його електронні компоненти покриті міцним епоксидним складом. Корпус надійно захищає пристрій від зовнішніх впливів та пошкоджень. Datalocker Sentry 5 сертифікований за стандартом FIPS 140-2 Level 3.
  
Datalocker Sentry 5, якщо порівнювати з DataLocker Sentry ONE, має вищу швидкість читання та запису, а також якісніший корпус.
  
Для доступу до даних, що зберігаються на накопичувачі, необхідно ввести пароль користувача. Якщо пароль введено неправильно 10 разів поспіль, накопичувач блокується. Розблокувати його зможе тільки адміністратор через систему керування накопичувачами SafeConsole.
  

Основні технічні характеристики Datalocker Sentry 5 Managed:

  • Апаратне шифрування AES-XTS 256-біт. Надійне шифрування військового рівня, сертифіковане за стандартом FIPS 140–2 level 3.
  • Цинковий корпус, яки захищає від пилу, вологи, а також від фізичного впливу та відкриття (IP 68, MIL-STD-810F).
  • Інтерфейс USB 3.2 Type A.
  • Робота з системою керування Datalocker SafeConsole.
  • Віртуальна клавіатура (тільки для операційних систем Windows та Mac).
  • Унікальний ідентифікатор PID.
  • Відсутність вбудованої Li-ion батареї.
  • Гарантія 5 років від виробника.
  • Підтримка операційних систем: Windows 11, 10, MacOS 11.x — 14.x., Linux Kernel 4.4+.

OS Support

  

Сумісність із системою керування SafeConsole.

Datalocker Sentry 5 Managed повністю сумісний із системою керування накопичувачами SafeConsole. Використовуючи SafeConsole, організації можуть розширити функціонал безпеки шифрованих накопичувачів та забезпечити їх адміністрування. Адміністратор може віддалено контролювати всі накопичувачі в організації та застосовувати до них політику безпеки, а саме: створити правила паролів, обмежити роботу з файлами щодо їхнього розширення, призначити режим лише для читання (Read Only), моніторити, які файли зберігаються або видаляються (без доступу до файлів).
Адміністратор може віддалено змінювати та скидати паролі, знищувати інформацію на носіях, обмежити використання накопичувачів за IP-адресами, виділивши довірену IP-зону. Також адміністратор має змогу запобігти використанню неавторизованих накопичувачів на віддалених хостах шляхом контролю портів введення-виведення. На носії можна встановити Trellix Enterprise Anti-Malware, який буде незалежним від захисту хоста. Адміністратор може під'єднати SafeConsole до SIEM-системи та моніторити всі інциденти, що відбуваються.

  

Part number:

S5-008-FE-M | S5-016-FE-M | S5-032-FE-M | S5-064-FE-M | S5-128-FE-M | S5-256-FE-M | S5-512-FE-M

Придбати Datalocker Sentry 5 може організація, яка використовує або збирається використовувати систему керування SafeConsole. Приватним особам накопичувач не продається.

DataLocker
S5-008-FE-M
850005815310
S5-008-FE-M
Метод шифрування
Апаратне AES-XTS 256-біт
Аутентифікація
З використанням пароля на звичайній клавіатурі.
Інтерфейс
USB 3.2 Gen 1 Type A
Швидкість читання та запису
8GB – 128GB: 260MB/s read, 190MB/s write | 256GB: 240MB/s read, 170MB/s write | 512GB: 310MB/s read, 250MB/s write
Виділений мікропроцесор із функцією безпеки
Відсутній
Режим тільки читання (Read Only)
Підтримує
Подвійний прихований розділ (Dual Hidden Partition)
Не підтримує
Можливість завантаження ОС (Bootable OS)
Не підтримує
Пароль самознищення (Self-destruct feature)
Не підтримує
Можливість централізованого управління
Підтримує
Фізичний захист електроніки (епоксидний шар)
Має
Захист від пилу та вологи
Сертифікат IP 67
Матеріал корпуса
Алюмінієвий корпус
Сертифікати
FIPS 140-2 Level 3
Підтримка операційних систем
Windows 11, 10 | macOS 10.15.x – 15.x | Linux Kernel 4.4+
Гарантія
5 років

Сертифікат компанії

Партнерський сертифікат Datalocker
Доповнюючі та сумісні рішення
chat Коментарі (0)